Dni Otwarte Szkoły

W dniu 9 maja 2014 r. odbyły się w naszej szkole „Dni Otwarte Szkoły” dla uczniów z gimnazjum w Nowej Słupi, Rudkach i Paprocicach. Uczniowie zostali zapoznani z ofertą edukacyjną na rok szkolny 2014/2015, przedstawiona im została baza dydaktyczno – wychowawcza (pracownie: gastronomiczna, budowlana, informatyczna, hala sportowa, siłownia i biblioteka). Uczniowie gimnazjum uczestniczyli w krótkich lekcjach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej, w których mogli zdobyć nagrody. Wysłuchali prezentacji projektu uczniowskiego „Mój zawód – zawodem kluczowym dla regionu” w ramach projektu Edukacja zawodowa w praktyce”.

„Dni Otwarte Szkoły” zakończyły się w sali gastronomicznej „słodkim poczęstunkiem”.

Opublikowano: 15 maja 2014 16:57

Dni Otwarte Szkoły