Zakończenie roku szkolnego dla uczniów klasy IV

W dniu 25 kwietnia 2014 roku w Zespole Szkół Nr 8 w Nowej Słupi odbyło się uroczystemu zakończeniu roku szkolnego dla klasy IV technikum. Uroczysta akademia rozpoczęła się z ostatnim dzwonkiem o godzinie 9.00.
Na początku głos zabrała Pani Dyrektor Mirosława Mierzejewska, która powitała wszystkich zebranych, podsumowała czteroletnią edukację uczniów klasy IV oraz wyraziła nadzieję na pozytywne zdanie egzaminów, a także godne reprezentowanie naszej szkoły poza jej murami przez naszych uczniów. Wyraziła zadowolenie z faktu, iz na 16 uczniów kończacych szkołę, 3 kończy ją ze średnią powyżej 4,75. Sa to Paulina Danielska - średnia 4,96, Przemysław Bassa - średnia 4,96 i Marcelina Kopyś - średnia 4,75.
Następnie głos zabrał zaproszony na tę uroczystość pan Bogdan Gierada - Radny, Członek Zarządu Powiatu Kieleckiego, który skierował słowa do uczniów kończących swoją edukację w szkole. Gratulował im wytrwałości i życzył powodzenia podczas egzaminów maturalnych i zawodowych. Przekazał dyplom i upominek od Starosty Kieleckiego Paulinie Danielskiej, za bardzo dobre wyniki w nauce oraz promowanie powiatu kieleckiego.
W imieniu maturzystów wystąpiły: Paulina Danielska i Agnieszka Pustuła, które podziękowały Dyrekcji, wychowawczyni - pani Elizie Tokarczyk, nauczycielom i uczniom za czas spędzony w murach naszej szkoły.
Kolejnym punktem był krótki program dedykowany kończącym naukę w technikum, a wystąpili w niej uczniowie klasy IIIb.
W imieniu trzecioklasistów i społeczności uczniowskiej głos zabrali Dominika Wójcik i Radosław Łojek . W słowach skierowanych do uczniów klasy IV życzyli by matura za kilka lat była tylko historią i wspomnieniami, które będą bardziej żywe i barwne. A trud włożony w przygotowania do egzaminów przyniesie zamierzone rezultaty.
Miłym akcentem na zakończenie programu było wręczenie maturzystom porcelanowych słoników.

Opublikowano: 30 kwietnia 2014 16:22