ETAP SZKOLNY XXI EDYCJI ,,KONKURSU WIEDZY O BEZPIECZEŃSTWIE, RATOWNICTWIE I OBRONIE CYWILNEJ”

Po raz pierwszy uczniowie Zespołu Szkół Nr 8 w Nowej Słupi w dniu 7 listopada 2013 roku uczestniczyli w konkursie dotyczącym bezpieczeństwa, ratownictwa i obrony cywilnej.
Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych województwa świętokrzyskiego, którego celem jest podtrzymanie tradycji wychowania patriotyczno-obronnego oraz popularyzacja wiedzy z zakresu bezpieczeństwa ratownictwa i ochrony ludności.
W etapie szkolnym konkursu uczestniczyli uczniowie z klasy II b i  IV b technikum. Spośród uczestników największą ilość punktów uzyskali: Agnieszka Pustuła z klasy IV b i Sławomir Pustuła z klasy II b. Będą oni reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim konkursu.

Opublikowano: 09 listopada 2013 09:29