DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W dniu 17 października 2013 roku w Zespole Szkół Nr 8 w Nowej Słupi miała miejsce uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej połączonej ze ślubowaniem klasy I technikum.
Organizatorem obchodów Dnia Edukacji Narodowej był Samorząd Uczniowski, który przygotował program akademii.
Następnie odbyło się uroczyste ślubowanie klasy I technikum, które było kolejnym punktem spotkania. Po złożeniu uroczystego przyrzeczenia, wychowawca klasy mgr Justyna Cieślik wręczyła uczniom symboliczne dyplomy.
Dyrektor szkoły mgr Mirosława Mierzejewska w swoim  wystąpieniu życzyła wszystkim nauczycielom i pracownikom obsługi, aby codzienna praca stanowiła źródło satysfakcji i poczucia dobrze  spełnionej misji. Uczniom zaś,  wytrwałości w zdobywaniu wiedzy oraz pokonywania wszelkich trudności w swoim życiu.
Na ręce pani Dyrektor przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego złożyli kwiaty, symbolizujące podziękowanie za codzienny trud przekazywania wiedzy, za kształtowanie postaw godnych naśladowania.
Po części oficjalnej akademii nastąpiła część, w trakcie której przeprowadzono konkurs , podczas którego uczniowie klasy I wykazywali się zręcznością jedzenia ciasta na czas.
Całość imprezy  odbyła się w miłej i przyjaznej atmosferze.

Opublikowano: 21 października 2013 18:46