Uczniowie na Targach w Kielcach

6 kwietnia 2013r. uczniowie brali udział w XX Ogólnopolskich Targach Materiałów Budownictwa Mieszkaniowego i Wyposażenia Wnętrz DOM w Kielcach. Targi DOM adresowane są do osób, które chcą zmienić wygląd domu lub zaczerpnąć inspiracji z najnowszych trendów w urządzaniu mieszkania. Wystawa jest jedną z największych wystaw tej branży, oferującą szeroką gamę elementów wyposażenia wnętrz, materiałów budowlanych i wykończeniowych. Integralną częścią wystawy DOM są targi OGRÓD I TY. Uczniowie wzięli udział w konferencji poświęconej tematyce ,,Domy z dopłatą. Finansowe wsparcie dla budownictwa energooszczędnego, a nowoczesne domy drewniane”.

Opublikowano: 16 kwietnia 2013 14:07