Nagroda "Kryształowy OTeK" dla naszej szkoły

W dniu 5 marca 2013 r. w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach odbyło się podsumowanie projektu „Otwarta Twoja Kariera”. Nasza szkoła okazała się jedną z najbardziej aktywnych szkół w regionie i otrzymała Nagrodę „Kryształowy OteK” za wyróżniające działania w zakresie edukacji zawodoznawczej oraz doradztwa edukacyjno – zawodowego podczas realizacji projektu Świętokrzyskiego Centrum Doskonalenia Nauczycieli „Otwarta twoja Kariera” w ramach IV Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery. Koordynatorem prac nad projektem była nauczycielka podstaw przedsiębiorczości Eliza Tokarczyk.

Pani Eliza Tokarczyk bardzo dziekuje p. Justynie Cieślik, p. Agnieszce Maturlak, p. Grażynie Chamera, p. Małgorzacie Pastuszka, p. Anecie Góra, p. Annie Sepioło za pomoc w realizacji projektu.

Opublikowano: 07 marca 2013 15:08