,,ALE TO JUŻ BYŁO" czyli uroczystość pożegnania klasy IV

W dniu 27 kwietnia 2012 roku odbyło się w naszej szkole pożegnanie  klasy IV Technikum, której wychowawcą była pani Elżbieta Wiśniewska.

Program artystyczny na tę okazję przygotowali uczniowie klasy III b i dwie uczennice z klasy II b pod kierunkiem pani Grażyny Chamery.
W przedstawieniu o charakterze kabaretowym uczniowie w zabawny sposób pokazali proces tworzenia się ucznia. Dzięki działaniu sił dobra i zła powstał uczeń, który szczęśliwie dobrnął do matury.
Klasa III pożegnała starszych kolegów i rozdała im drobne upominki. Pani Dyrektor Mirosława Mierzejewska wręczyła nagrody uczniom, którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce. Wychowawczyni klasy IV przekazała uczniom świadectwa ukończenia szkoły.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego uświetniła obecność pana Bogdana Gierady, Członka Zarządu Powiatu Kieleckiego oraz gości z Francji, Hiszpanii, Turcji, Rumunii i Litwy.

Opublikowano: 27 kwietnia 2012 15:30

,,ALE TO JUŻ BYŁO" czyli uroczystość pożegnania klasy IV