Uczniowie ZS nr 8 w Nowej Słupi na Targach Budowlanych w Warszawie!

W dniach 14 – 15 kwietna 2012 r. nasi uczniowie wyjechali na Targi Budowlane "MUREXPO" do Warszawy. Udział w targach przyniósł oczekiwany skutek, gdyż uczniowie pogłębili swoją wiedzę z dziedziny budownictwa.

Uczniowie Technikum Budownictwa wzięli udział w wykładach: „Jak uniknąć błędów przy budowie domów? Techniczne wskazówki”, „Odbiory techniczne domów i mieszkań od wykonawców wynajmowanych na kolejne etapy prac”, „Zmysły i piękno w ogrodzie”. Wykłady prowadzili: Zbigniew Amanowicz i Agnieszka Kaszyńska. Ponadto uczniowie obserwowali pracę zawodników w Finale V Ogólnopolskich Mistrzostw Glazurniczych.

W czasie wyjazdu uczniowie zapoznali się też z podstawowymi cechami architektury Starego Miasta oraz nowoczesnej zabudowy stolicy.

Dużą atrakcją dla uczestników wycieczki okazało się zwiedzenie Centrum Nauki Kopernik.

Wyjazd był bezpłatny, został zorganizowany w ramach realizowanego projektu „Nowa perspektywa dla uczniów Zespołu Szkół nr 8 w Nowej Słupi” finansowanego z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.2.

Opublikowano: 17 kwietnia 2012 13:23

Uczniowie ZS nr 8 w Nowej Słupi na Targach Budowlanych w Warszawie!