Targi Edukacyjne 2012

W dniach 28 - 30 marca 2012 r. nasza szkoła uczestniczyła w XVII Ogólnopolskich Targach Edukacyjnych -    „Edukacja” zorganizowanych w Kielcach. Każdego roku wystawa ta cieszy się niezmiennie ogromną frekwencją – przyciąga tysiące uczniów,  przedstawicieli samorządów, dyrektorów szkół, nauczycieli i pedagogów.Targi te to nie tylko prezentacja podręczników i książek dla uczniów,  studentów oraz nauczycieli, ale również propozycje związane z nauką,  kształceniem oraz zdobywaniem wiedzy i umiejętności. Na kieleckich  targach prezentowana jest bogata oferta podręczników dla wszystkich  poziomów nauczania, kompletne wyposażenie placówek oświatowych oraz  oferta edukacyjna szkół ponadgimnazjalnych i wyższych z całej Polski. W tym roku 185 wystawców prezentowało swoje oferty, po raz pierwszy wśród nich znaleźli się ci z zagranicy – z Finlandii i Wielkiej Brytanii. Imprezie towarzyszyło 80 konferencji, seminariów, warsztatów. Uczestnictwo w  targach miało na celu wzbudzenie zainteresowania naszą ofertą edukacyjną. Przygotowaliśmy multimedialną prezentację szkoły, a także specjalne ulotki z informacjami o naszej placówce.

Opublikowano: 02 kwietnia 2012 16:26