Nasz uczeń w Sejmiku !

16.07.2020 r. w Filharmonii Świętokrzyskiej odbyła się I sesja nowo wybranego Młodzieżowego Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego II kadencji.
Uczeń naszej szkoły Tomasz Kałuża, otrzymał z rąk Wicemarszałek województwa świętokrzyskiego, Renatę Janik nominacje do bycia radnym, oraz złożył ślubowanie.
W młodzieżowej Radzie Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego II kadencji zasiada 33 radnych. Tomka, jako kandydata do Młodzieżowego Sejmiku zgłosił Samorząd Uczniowski szkoły, aby reprezentował naszą szkołę i Gminę Nowa Słupia w Młodzieżowym Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego przez następne 2 lata.

Opublikowano: 20 lipca 2020 09:34

Zdjęcia: