Zakończenie roku szkolnego w Zespole Szkół nr 8 w Nowej Słupi !

26 czerwca 2020r. zostaną rozdane świadectwa według następującego harmonogramu:
- Od godziny 9:00 - uczniowie klasy 1 b po gimnazjum
- Od godziny 9:30 - uczniowie klasy 3
- Od godziny 10:00 - uczniowie klas 2
- Od godziny 10:30 - uczniowie klas 1 a po szkole podstawowej (10.30 – technik żywienia i usług gastronomicznych, 10.45 – technik logistyk, 11.00 – technik pojazdów samochodowych).

Uczniowie przychodzą do szkoły, według listy w dzienniku i kierują się do wyznaczonej sali, gdzie wychowawcy wręczą świadectwa.
Na teren szkoły mogą wejść wyłącznie osoby z zakrytymi ustami i nosem (maseczką jedno-lub wielorazową, materiałem, przyłbicą – w szczególności w przypadku osób, które ze względów zdrowotnych nie mogą zakrywać ust i nosa maseczką).
Po odebraniu świadectwa wszyscy uczniowie niezwłocznie opuszczają szkołę korzystając z głównego wejścia.

Opublikowano: 24 czerwca 2020 12:12