Studniówka 2012

4 lutego 2012 r. odbył się w naszej szkole Bal Studniówkowy. Po raz pierwszy w historii szkoły, studniówka odbyła się w szkole. W zabawie udział wzięło 12 uczniów. Choc grupa nieliczna to w swój bal bardzo mocno zaangażowana. Młodzież sama przygotowała catering na swój bal. Pod tym względem nasza szkoła jest wyjątkowa.
Przygotowania ruszyły już na tydzień przed balem. Nad całością czuwała nauczycielka Małgorzata Pastuszka. Na finiszu do prac włączyli się także rodzice. Pozostało tylko ozdobic szkolną świetlicę i w sobotę punktualnie o 20.00 padło hasło "Poloneza czas zacząc".
W zabawie uczestniczyli nauczyciele, a także zaproszeni goście - członek zarządu i radny powiatu kieleckiego Bogdan Gierada oraz Grażyna i Jan Rybka - właściciele restauracji, w której praktyki odbywają uczniowie naszej szkoły.

Opublikowano: 20 lutego 2012 14:28