Akcja charytatywna ,,Góra Grosza"

W dniach od 26 XI do 2 XII 2011 r. przeprowadzono zbiórkę pieniędzy w ramach akcji charytatywnej ,,Góra Grosza".
Zbiórka pieniędzy została przeprowadzona wśód społeczności uczniowskiej i grona pedagogicznego przez kwestujące uczennice klasy II b: Paulinę Danielską i Agnieszkę Pustułę.
Celem akcji było zebranie funduszy na pomoc dzieciom wychowującym się poza własną rodziną, w tym na tworzenie i dofinansowanie domów dla dzieci, rodzinnych domów dziecka, pogotowi rodzinnych , kwalifikowanych  rodzin zastępczych oraz dla najbardziej  potrzebujących domów dziecka, które realizują prorodzinne programy wychowawcze.

Opublikowano: 20 grudnia 2011 07:30