DRODZY RODZICE i UCZNIOWIE.

Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa od 25 marca br. do 10 kwietnia 2020 r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone, a nauka będzie obowiązkowo odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Praca zdalna z uczniem w czasie zawieszenia zajęć w naszej szkole będzie polegała na pracy na platformie edukacyjnej, kontaktach telefonicznych, mailowych, bądź za pomocą dostępnych komunikatorów (w grupach na messengerze).

Prosimy, aby uczniowie na bieżąco śledzili informacje pojawiające się na stronie szkoły, Facebooku, oraz na platformie edukacyjnej (Microsoft Office 365). Będą one dotyczyć zadań, ćwiczeń zleconych przez nauczycieli do wykonania w domu przez uczniów.

Prosimy dopilnować, aby dzieci rzetelnie podejmowały zlecone im zadania, oraz były obecne w czasie zajęć na platformie edukacyjnej.
Wszelkie pytania, wątpliwości należy kierować do wychowawcy poprzez kontakt telefoniczny, bądź mailowy.

Opublikowano: 25 marca 2020 11:03