Pożegnanie absolwentów

W dniu 28 kwietnia 2017 roku w Zespole Szkół Nr 8 w Nowej Słupi odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla klasy IV technikum żywienia i usług gastronomicznych.
W tym dniu 11 uczniów z rąk wychowawcy, pani Elizy Tokarczyk otrzymało świadectwa ukończenia szkoły. Dwóch uczniów zostało wyróżnionych nagrodami: Klaudia Łojek i Paweł Olejarski.
Na zakończenie absolwenci wręczyli kwiaty nauczycielom oraz pracownikom szkoły. Życzymy naszym absolwentom osiągnięcia 100% na egzaminie maturalnym oraz spełnienia wszystkich życiowych planów i zamierzeń. Pragniemy, aby tę szkołę i czas w niej spędzony wspominali, jako jeden z najpiękniejszych okresów w swoim życiu. Powodzenia!

Opublikowano: 30 kwietnia 2017 14:49

Pożegnanie absolwentów