UWAGA!!! DLA PIERWSZYCH 15 OSÓB, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ DO KLASY PIERWSZEJ LICEUM OGÓŁNOKSZTAŁCĄCEGO, TECHNIKUM LUB ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ TABLET O WARTOŚCI 1000 ZŁ GRATIS!!!

20 września 2016 15:23 | Aktualności

Piesza wycieczka na Święty Krzyż

W dniu 16 września 2016 r. uczniowie kl. I i IV wraz z nauczycielami p. Ewą Mazur, p. Pauliną Pastuszyńską i p. Elizą Tokarczyk udali się na pieszą wycieczkę na Święty Krzyż. Miała ona na celu integrację grupy, a także obejrzenie pięknych miejsc naszego regionu. Do klasztoru na Świętym Krzyżu grupa udała się idąc lasem Drogą Królewską, pokonując długość 2300 metrów różnicą wzniesień dochodzącą do 300 metrów. Uczestnicy wycieczki mieli możliwość zwiedzania klasztoru oraz Muzeum Misyjnego. Po wyjściu z muzeum odbył się spacer na gołoborza stanowiące najstarsze naturalne odsłonięcia skał w Górach Świętokrzyskich.

Piesza wycieszka na Święty Krzyż