Happening „Szkoła zawodowa gwarancją sukcesu zawodowego”

Dnia 2 czerwca 2015 r. na terenie Targów Kielce odbyło się uroczyste podsumowanie projektu systemowego „Edukacja zawodowa w praktyce” w formie happeningu „Szkoła zawodowa gwarancję sukcesu zawodowego”. Happening jest podsumowaniem trwającego 2 lata projektu systemowego województwa świętokrzyskiego „Edukacja zawodowa w praktyce". Projekt ten obejmował swoimi działaniami 50 szkół zawodowych, 2000 uczniów i ponad 200 nauczycieli i dyrektorów szkół zawodowych. Podczas happeningu odbywały się różne imprezy, najważniejsze z nich w odniesieniu do kształcenia zawodowego były turnieje zawodowe. Uczniowie mogli brać udział w 8 turniejach zawodowych. Nasza szkoła wzięła udział w Turnieju Mistrz w zawodach: technik żywienia i usług gastronomicznych, technik żywienia i gospodarstwa domowego oraz kucharz.
Każda szkoła biorąca udział w projekcie przygotowywała stoisko szkoły ukazujące rezultaty Projektu w szkole, a także promujące szkołę. Nasza szkoła znalazła się wśród trzech szkół, które zostały laureatami Konkursu na Najciekawsze Stoisko Szkolne w ramach happeningu „Szkoła zawodowa gwarancją sukcesu zawodowego”.

Opublikowano: 03 czerwca 2015 07:51