Klasa

III

Technikum nr 6

Plan lekcji

Plan lekcji - Poniedziałek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Usługi gastronomiczne

Eliza Tokarczyk
08:55 - 09:40

Godzina z wychowawcą

Paulina Pastuszyńska
09:50 - 10:35

Pracownia planowania żywienia i produkcji gastronomicznej

Paulina Pastuszyńska
10:45 - 11:30

Pracownia obsługi klienta

Eliza Tokarczyk
11:45 - 12:30

Matematyka

Patrycja Mazur
Plan lekcji - Wtorek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Patrycja Zbąska
08:55 - 09:40

Pracownia obsługi klienta

Eliza Tokarczyk
09:50 - 10:35

Język obcy w gastronomii

Magdalena Dudek Zieja
10:45 - 11:30

Pracowania gastronomiczna

Paulina Pastuszyńska
11:45 - 12:30

Pracowania gastronomiczna

Paulina Pastuszyńska
12:40 - 13:25

Pracowania gastronomiczna

Paulina Pastuszyńska
13:35 - 14:20

Pracowania gastronomiczna

Paulina Pastuszyńska
14:30 - 15:15

Pracowania gastronomiczna

Paulina Pastuszyńska
Plan lekcji - Środa
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Technologia gastronomiczna z towaroznawstwem

Eliza Tokarczyk
08:55 - 09:40

Religia

Andrzej Górnik
09:50 - 10:35

Usługi gastronomiczne

Eliza Tokarczyk
10:45 - 11:30

Wychowanie fizyczne

Patrycja Zbąska
11:45 - 12:30

Matematyka

Patrycja Mazur
12:40 - 13:25

Język angielski

Magdalena Dudek Zieja
13:35 - 14:20

Język polski

Dorota Sieniek
14:30 - 15:15

Język niemiecki

Marek Sieniek
Plan lekcji - Czwartek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
08:00 - 08:45

Wychowanie fizyczne

Patrycja Zbąska
08:55 - 09:40

technologia gastronomiczna z towaroznastwem

Eliza Tokarczyk
09:50 - 10:35

technologia gastronomiczna z towaroznastwem

Eliza Tokarczyk
10:45 - 11:30

Organizacja produkcji gastronomicznej

Eliza Tokarczyk
11:45 - 12:30

Pracownia planowania żywienia i produkcji gastronomicznej

Paulina Pastuszyńska
12:40 - 13:25

Biologia

Paulina Pastuszyńska
13:35 - 14:20

Biologia

Paulina Pastuszyńska
14:30 - 15:15

Zasady żywienia

Paulina Pastuszyńska
15:25 - 16:10

Religia

Andrzej Górnik
Plan lekcji - Piątek
Godziny Przedmiot / Nauczyciel Sala
10:45 - 11:30

Działalność gospodarcza w gastronomii

Eliza Tokarczyk
11:45 - 12:30

Język angielski

Magdalena Dudek Zieja
12:40 - 13:25

Język angielski

Magdalena Dudek Zieja
13:35 - 14:20

Język polski

Dorota Sieniek
14:30 - 15:15

Język niemiecki

Marek Sieniek
15:25 - 16:10

Historia i społeczeństwo

Marek Sieniek

Galeria zdjęć

Wszelkie prawa zastrzeżone © Centrum Kształcenia Ustawicznego "Patronus" Zespół Szkół nr 8 w Nowej Słupi

Realizacja: Superszkolna.pl

Zaszyfrowany adres tej strony